کد مطلب: 64452 تعداد بازدید: ۵۰

برگزاری جلسه توجیهی به مناسبت آغاز سال تحصیلی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان

برگزاری جلسه توجیهی به مناسبت آغاز سال تحصیلی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۳:۴۷
جلسه توجیهی به مناسبت آغاز سال تحصیلی با حضور طلاب و اساتید مدارس علمیه مرکز استان در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان  و امام جمعه کرمانشاه در این مراسم به بیان اهمیت ترویج  و دعوت به دین پرداخت و گفت : شغل ما و شما ترویج اسلام و هدایت است. وی همچنین با اشاره به اهمیت کار فرهنگی افزود: جنگ بین سید الشهدا علیه السلام و بنی امیه و یزید یک جنگ فیزیکی نبود  بلکه جنگ بین دو فرهنگ بود.

آیت الله علماء خاطر نشان کرد: مهمترین نوع دعوت، دعوت عملی است، آنچه می­خوانید و یاد می­گیرید و به دیگران می­گویید اول برای خود بگویید و اول نفس خود را مورد خطاب قرار دهید.

حجت الاسلام و المسلمین فاضلی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان نیز در سخنانی با اشاره به نکات آموزنده زندگی بانو امین، از طلاب خواست از زندگی این بانوی عالمه الگو بگیرند. وی ضمن تشریح اهم برنامه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی به برخی تغییرات ایجاد شده در برنامه های سال جدید اشاره نمود.

 

 همچنین در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین مداحی، از مبلغین و اساتید حوزه علمیه قم با استناد به روایات، به تبیین نکات ضروری در تربیت طلبگی پرداخت.