کد مطلب: 64444 تعداد بازدید: ۵۳

برگزاری نشست استانی هیات امنای مدارس علمیه خواهران استان کرمانشاه

برگزاری نشست استانی هیات امنای مدارس علمیه خواهران استان کرمانشاه

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۲:۲۹
نشست استانی هیات امنای مدارس علمیه خواهران استان کرمانشاه با موضوع منابع مالی پایدار توسط مدیریت استانی حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه مورخ 97/6/20 برگزار شد

با توجه به اهمیت ایجاد منابع مالی پایدار جهت تحقق استقلال مالی مدارس علمیه و نیاز به بحث و تبادل نظر در مورد این مساله و نقش مهم هیات امنا در رسیدن به این مهم، نشست استانی هیات امنای مدارس علمیه خواهران استان کرمانشاه با موضوع منابع مالی پایدار برگزار گردید. اعضای هیات امنای مدارس علمیه استان و اعضای هیات مدیره مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران استان در این هم اندیشی شرکت نمودند.

 حجت الاسلام و المسلمین  فاضلی مدیر حوزه علمیه استان در این نشست به بیان ارزش و اهمیت تقویت حوزه خواهران و جذب موقوفات پرداخت و گفت: استان کرمانشاه پس از خراسان رضوی دومین استان در زمینه موقوفات است. وی افزود جهت پشتیبانی حوزه علمیه خواهران به تشکیل جامعه خیرین، فعال نمودن هیات امنا، شناسایی موقوفات و فرهنگ سازی برای ایجاد موقوفات و شناسایی ظرفیت های بالقوه و بالفعل منابع مالی پایدار بپردازیم .

 در ادامه حجت الاسلام و المسلمین ملکی ، معاون تهذیب حوزه های علمیه برادران طی سخنانی به تبیین اهمیت هدایت و نقش موثر زنان در هدایت جامعه پرداختند.

 

در این نشست برخی ائمه جمعه شهرستانها و مدیران مدارس به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و از اعضای فعال هیات امنا ها و جامعه خیرین حوزه های علمیه تقدیر به عمل آمد  .