کد مطلب: 61166 تعداد بازدید: ۵۰۷

مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه

تمرکز دشمن برای سست شدن بنیان خانواده از طریق تخریب حجاب مادران می باشد

یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۹:۱۹
به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام ) جشن و افطاری در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) – هرسین با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه ، طلاب، اساتید، مبلغان، روحانیون وائمه جماعت ،مسئولین سطح شهرستان و عموم مردم ک برگزار شد.


در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حجت الله فاضلی ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام ) درباره حسن خلق نکاتی را بیان نمود و گفت: خلق احسن و نیکو بهترین خصیصه یک مومن است که امام حسن مجتبی ( علیه السلام ) بهترین حسن خلق را داشتند .
وی با اشاره به اهمیت نقش بانوان در جامعه امروز افزود: دشمن هم اکنون  بر روی تهاجم فرهنگی کار می کند که رهبرمعظم انقلاب آن را استحاله فرهنگی نامیدند، دشمن بر دوری جامعه از معنویت برای رسیدن به مقاصد خود به تخریب شخصیت های معنوی می پردازد و استحاله فرهنگی نتیجه عدم توجه زنان است ولی برخی از زنان ما توجه کافی را داشته اند که توانسته اند مراجع تقلیدی مانند شهید مرتضی مطهری را تربیت کنند.
مدیر حوزه  علمیه خواهران استان کرمانشاه در ادامه به چند مثال درباره نقش تربیتی مادران در چگونگی تربیت معنوی فرزندان اشاره و خاطر نشان  کرد:  از مادر شیخ انصاری  درباره پسرش سوال می شود که آیا از اوج گیری فرزندت تعجب نمی کنی؟ گفت: با توجه به تربیتی که داشتم و دعاهایی که برایش  کردم اگر هم امام صادق (علیه السلام) می شدند تعجب نمی کردم.
وی در ادامه افزود: که تمرکز دشمن برای سست شدن بنیان خانواده از طریق تخریب حجاب مادران می باشد.
لازم به ذکر است این مراسم با حضور بیش از 300 نفر از اقشار مختلف برگزار گردید که جهت صرف افطاری وشام ،مهمان سفره امام حسن مجتبی (علیه السلام) بودند و در پایان مراسم به کودکانی که نامشان حسن و مجتبی بود هدایایی  داده شد.