کد مطلب: 30005 تعداد بازدید: ۲۲۲

شرکت طلاب مبلغ در دوره روایتگری

پنجمین دوره تربیت راویان فتح و دفاع مقدس برگزار شد

دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶:۴۳
شناخت فضای دلاوری دلاور مردان جبهه‌ها ی دفاع مقدس که با تمامی ظرفیت خود به دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی ایستادند و تمامی کفر را به زانو درآوردند، از واجبات دانسته های هر ایرانی انقلابی است. طلاب مبلغ هم که در قالب اردوهای راهیان نور به این مناطق اعزام می شوند باید با شناخت عمیق از این ظرفیت عظیم به تبیین ابعاد حماسی و انقلابی جوانانی بپردازند .

شناخت فضای دلاوری دلاور مردان جبهه‌ها ی دفاع مقدس که با تمامی ظرفیت خود به دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی ایستادند و تمامی کفر را به زانو درآوردند، از واجبات دانسته های هر ایرانی انقلابی است.
طلاب مبلغ هم که در قالب اردوهای راهیان نور به این مناطق اعزام می شوند باید با شناخت عمیق از این ظرفیت عظیم به تبیین ابعاد حماسی و انقلابی جوانانی بپردازند .
در این راستا 30 نفر از طلاب خواهر مدرسه امام خامنه ای حفظه الله روز چهارشنبه مورخ  3 شهریور 95 در پنجمین دوره تربیت راویان فتح ودفاع مقدس  که به همت سازمان حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس سپاه نبی اکرم  صلی الله علیه و آله وسلم به مدت سه روز و در اردوگاه شهید باهنر کرمانشاه برگزار شد، شرکت نمودند.

در جلسات متعدد کلاسهای تشریحی که دو روزاز زمان دوره را به خود اختصاص داده بود، سرداران و یادگارانی از هشت سال دفاع مقدس همچون سردار ابوالفضل مسجدي «مسئول روایتگری و یادمان سپاه»، سردار عظیمی«فرمانده قرار گاه نجف اشرف» سردار طالبی و سردار دکتر ویسی «از فرماندهان دفاع مقدس» و همچنین مسولان سازمان حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس سپاه نبی اکرم  صلی الله علیه و آله وسلم کرمانشاه به تبیین و شرح ابعاد مختلف دفاع مقدس و بایسته های روایتگری پرداختند.
 در پایان برنامه‌های روز سوم که شامل بازدید و شرح مناطق عملیاتی از جمله یادمان و تنگه مرصاد، بازی دراز و منطقه عملیاتی مطلع الفجر گیلانغرب و همچنین  یادمان شهید بهشتی بود توسط راویان و رزمندگان با سابقه ی این مناطق انجام شد.