کد مطلب: 121920 تعداد بازدید: ۱۹

مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه:

انتصاب مدیر جدید مدرسه علمیه نرجسیه شهرستان سنقر

پنجشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳:۴۳
انتصاب مدیر جدید مدرسه علمیه نرجسیه شهرستان سنقر توسط مدیر حوزه علمیه خواهران استان صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه، حجت الاسلام والمسلمین گودرزی مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه طی حکمی سرکار خانم خاطره حشمتیان را به عنوان مدیر جدید مدرسه علمیه نرجسیه شهرستان سنقر منصوب کرد.

حجت الاسلام والمسلمین گودرزی در آیین تکریم و معارفه مدیر مدرسه نرجسیه شهرستان سنقر گفت: حضور ما طبق وظیفه است که در تغییر و تحولات مدرسه در خدمت مدرسه باشیم و ضمن اشاره به حسن مدیریت سرکارخانم حیدریان و رضایت مدیریت استان از عملکرد و مدیریت فعلی، صمیمانه از وی تشکر و نسبت به پذیرش مدیریت مدرسه توسط سرکارخانم حشمتیان مدیر جدید تبریک و تشکر کرد.

مدیر حوزه استان بیان کرد: با توجه به ظرفیت و جایگاه مدرسه نرجسیه در استان و با استفاده از سوابق و تجربیات مدیر قبل و خلاقیتی که دارند از حیث آموزش، پژوهش و تربیت، انتظار می‌ود مدرسه را ارتقا ببخشند و نسبت به طلاب محترم نقش مادری و نسبت به کارکنان مدرسه نقش خواهری را ایفا نمایند، با توجه به اینکه حرف اول در حوزه را قبل از تعلیم، تربیت می‌زند و تربیت و اخلاق محور اصلی است هرچند در سراسر جهان این موضوع کمرنگ شده لکن خوشبختانه در حوزه های علمیه وضعیت نسبتا قابل قبولی دارد. اما امیدواریم در این مسیر پیشرفت خوبی داشته باشند.

وی اشاره کرد: مدیریت در مدارس علمیه یک مجاهدت و ایثار است چرا که در برابر کمبود‌هایی که وجود دارد تلاش خستگی ناپذیری را می طلبد و شکی نیست که برپایی مدرسه و انجام امور کلی و آرامشی که در مدرسه حاکم است به پشتوانه زحمات دلسوزانه و ایثارگرانه مدیر و کارکنان و هیات امنای محترم بوده است.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای اکبری امام جمعه سنقر و رئیس هیات امنای مدرسه نرجسیه طی سخنانی با اشاره به دیدگاه رهبر معظم انقلاب پیرامون حوزه علمیه خواهران و افتخار ایشان به پرچم دار بودن انها در معارف اسلامی و همچنین اشاره به کسانی که عالم واقعی باشند مقام خشیت الهی برای آنهاست و ترس از خداوند و شهادت به یگانگی خدا برای علمای واقعی است.

امام جمعه شهرستان گفت: مدیریت مدرسه برای این است که عالمان ربانی درست کند و قاعدتا التزاماتی دارد که یکی از التزاماتش این است که در گزینش زیر مجموعه دقت کافی به عمل آید در عملکرد مجموعه مدیریت از معاونین، اساتید بزرگوار دقت بشود، یعنی ارزشیابی شود و مدیر هم عملا زیر مجموعه‌هایش را دعوت کند به جهد و تلاش و زحمت کشیدن و تمرکز کردن بر مسائل تربیتی، در بعضی از روایات وارد شده است که با غیر زبانهایتان دعوت کنید به نحوی که در شما پرهیزکاری ببینند و جهاد و تلاش ببینند.

در پایان جلسه هم حکم مدیر جدید سرکار خانم حشمتیان و تقدیر نامه مدیر سابق سرکار خانم حیدریان توسط مدیر محترم استان و هیات امنا اعطا شد.